DİL
TR
ENG
TR ENG
Anasayfa
HİZMETLERİMİZ
KRG TEKSTİL kumaşları, iç ve dış mekan mobilyalarında, şezlong, şemsiye, tente, ayakkabı, çanta, ev tekstili ve hazır giyim alanlarında kullanılabilir.Kumaş siparişlerinizi top bazında veya metraj kesim olarak karşılayabiliyoruz. Türkiye genelinde, adresinize siparişinizi stok durumuna bağlı olarak gün içerisinde veya termin bilgisini vererek sevkiyatını gerçekleştirmekteyiz.


ÜRÜN GELİŞTİRME

Tasarım ekibimiz, kumaş konstrüksiyonları, renkler ve kaplamalar üzerinde çalışarak,yeni kaliteler geliştirmektedir


ÜRETİM

Stoklu olarak çalıştığımız KRG serileri dışında, talep doğrultusunda siparişe özel yeni kalite, renk ve desen çalışmaktayız. Mevcut serilerde bulunan kumaşlarımıza da özel renk ve desenler çalışılabilmektedir.


MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Talepleriniz,sisteme girilerek en hızlı termin ve yükleme süresiyle tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kumaşlarımız iç ve dış mekan mobilyalarında, şezlong, şemsiye, tente, ayakkabı ve çanta gibi oldukça farklı ve geniş kullanım alanlarında kullanılabilmektedir.
Online alışveriş sistemi
SİPARİŞ VERİN
REFERANSLAR
EKİBİMİZ
Kılınç Rıza GÜNAY
Genel Kurucu
Engin GÜNAY
Planlama / Üretim / Muhasebe
Gökhan GÜNAY
Üretim / Pazarlama
Can ÖZKOZACI
Planlama / Pazarlama


İLETİŞİM

GÖNDER


Fatih Caddesi, Akasya Sokak, Dirican İşmerkezi No:7 / 30 Güngören, İstanbul, Türkiye
0 (212) 931 60 45
info.krg@gmail.com - krgtekstil@gmail.com


Web sitemiz COMODO CA Limited tarafından 256 Bit SSL ile korunmaktadır

Kumaş Fabrics Pamuklu Cotton Pamuklu Kumaş Cotton Fabric Pamuklu Döşemelik Kumaş Upholstery Fabrics Polyester Polyester Polyester Kumaş Polyester Fabric Polyester Döşemelik Kumaş Polyester Upholstery Kumaş Sitesi Fabrics Website Toptan Kumaş Wholesale Fabrics Toptan Kumaş Satışı Wholesale Perakende Kumaş Satışı Retail Mefruşat Üretim Manufacture Üretici Manufacturer Üretici Firma Manufacturing Company Istanbul Tekstil Firması Istanbul Textile Company Tekstil Textile Ev Tekstili Home Textile İstanbul Yurtiçi Kargo Cargo Delivery Yurtdışı Kargo Shipment Sipariş Order Amerikan Servis Takımı Placemat Set Satış Sale İç mekan Indoor Dış Mekan Outdoor Mobilya Furniture Dış mekan Mobilya Outdoor Furniture Bahçe Mobilya Kumaşları Garden Furniture Fabrics İyi Kalite Good Quality Uygun Fiyatlar Good Prices Döşemelik Koltuk Kumaşları Upholstery Furniture Fabrics Su itici Water Repellent Lizalı Brushed Cotton Merserize Kumaş Mecerized Fabric Döşemelik Kumaş Modelleri Upholstery Fabric Variants

MarblingWeb Tasarım Hizmetleri
MarblingWeb Tasarım